26.02.2019: В Оріхівському районі Запорізької області працювала мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги!

26 лютого 2019 року в Оріхівському районі Запорізької області працювала мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги, участь у якій взяли Запорізька юстиція та відділ «Оріхівське бюро правової допомоги» Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час зустрічі з мешканцями, фахівці Головного територіального управління юстиції та фахівці центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надали консультації щодо соціально важливих питань. Під час фахового консультування, мешканцям надано роз’яснення щодо заходів, спрямованих на протидію домашньому насиллю, дій державного виконавця під час виконання судового рішення про стягнення аліментів, заробітної плати, та з інших питань. У зв’язку із значною віддаленістю району від обласного центру, громадян також проінформовано про порядок користування он-лайн сервісами Міністерства юстиції України та детально роз’яснено кроки отримання відкритої інформації з Державних реєстрів.

Нагадуємо, що роботу мобільних точок організовано в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».