НАКАЗ.ПРО ПРОВЕДЕННЯ МОНІТОРИНГУ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДІЙ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 18.01.2019                              Київ                                   № 141/7

Про проведення моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Відповідно до статті 371 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 341 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та Порядку здійснення контролю у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити перелік державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, що додається.

2. Затвердити перелік державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що додається.

3. Провести моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з дати набрання чинності цим наказом у термін до 03 червня 2019 року.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його оприлюднення.

Заступник Міністра з питань державної реєстрації                                                           Ірина САДОВСЬКА

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства юстиції України

«18» січня 2019 № 141/7

Перелік державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

  1. Білич Оксана Славівна – державний реєстратор Гружчанської сільської ради Макарівського району Київської області.
  2. Герасимів Юлія Вадимівна – приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області.
  3. Годун Віта Володимирівна – державний реєстратор Сапожинської сільської ради Корецького району Львівської області.
  4. Демчук Людмила Василівна – приватний нотаріус Ірпінського міського нотаріального округу Київської області.
  5. Дудка Оксана Сергіївна – приватний нотаріус Бориспільський міський нотаріального округу Київської області.
  6. Здрок Ірина Олександрівна – державний реєстратор Сапожинської сільської ради Корецького району Львівської області.
  7. Зінченко Ольга Андріївна – приватний нотаріус Білоцерківського міського нотаріального округу Київської області.
  8. Калинушка Оксана Олексіївна – приватний нотаріус Ірпінського міського нотаріального округу Київської області.
  9. Ковальов Сергій Вадимович – державний реєстратор комунального підприємства «Центр реєстрації та надання послуг» Нивотрудівської сільської ради.
  10. Корнійчук Антоніна Валеріївна – приватний нотаріус Білоцерківський міський нотаріального округу Київської області.
  11. Крюківщинска сільська рада Києво-Святошинського району Київської області.
  12. Легка Галина Іванівна – приватний нотаріус Ірпінського міського нотаріального округу Київської області.
  13. Лігун Андрій Іванович – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  14. Литвиненко Людмила Володимирівна – державний нотаріус Другої київської державної нотаріальної контори.
  15. Мазепіна Валентина Георгіївна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  16. Мошковська Наталія Миколаївна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу.
  17. Никифорова Марина Аркадіївна – приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу.
  18. Носенко Юлія Анатоліївна – приватний нотаріус Полошівського районного нотаріального округу Запорізької області.
  19. Ольшевський Володимир Степанович – приватний нотаріус Макарівського районного нотаріального округу Київської області.
  20. Попруга Алла Миколаївна – приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області.
  21. Ричок Руслана Миколаївна – державний нотаріус Одинадцятої київської державної нотаріальної контори.
  22. Солошенко Юлія Володимирівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу.
  23. Секістова Тетяна Іванівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  24. Сердцевич Ольга Володимирівна – державний нотаріус Першої київської державної нотаріальної контори.
  25. Сєрова Олена Валеріївна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  26. Тернюк Єлизавета Володимирівна – приватний нотаріус Васильківського районного нотаріального округу Київська області.
  27. Шаповалова Сніжана Віталіївна – державний реєстратор виконавчого комітету Рубіжанської міської ради Луганської області.
  28. Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація.
  29. Шурпінов Василь Іванович – приватний нотаріус Ірпінського міського нотаріального округу Київської області.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства юстиції України

«18» січня 2019 року № 141/7

Перелік державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

  1. Білич Оксана Славівна – державний реєстратор Гружчанської сільської ради Макарівського району Київської області.
  2. Бойко Лілія Миколаївна – державний реєстратор Брацлавської селищної ради Немирівського району Вінницької області.
  3. Герасимів Юлія Вадимівна – приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області.
  4. Годун Віта Володимирівна – державний реєстратор Сапожинської сільської ради Корецького району Львівської області.
  5. Демчук Людмила Василівна – приватний нотаріус Ірпінського міського нотаріального округу Київської області.
  6. Дудка Оксана Сергіївна – приватний нотаріус Бориспільський міський нотаріального округу Київської області.
  7. Здрок Ірина Олександрівна – державний реєстратор Сапожинської сільської ради Корецького району Львівської області.
  8. Зінченко Ольга Андріївна – приватний нотаріус Білоцерківського міського нотаріального округу Київської області.
  9. Калинушка Оксана Олексіївна – приватний нотаріус Ірпінського міського нотаріального округу Київської області.
  10. Ковальов Сергій Вадимович – державний реєстратор комунального підприємства «Центр реєстрації та надання послуг» Нивотрудівської сільської ради.
  11. Корнійчук Антоніна Валеріївна – приватний нотаріус Білоцерківський міський нотаріального округу Київської області.
  12. Крюківщинска сільська рада Києво-Святошинського району Київської області.
  13. Легка Галина Іванівна – приватний нотаріус Ірпінського міського нотаріального округу Київської області.
  14. Лігун Андрій Іванович – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  15. Литвиненко Людмила Володимирівна – державний нотаріус Другої київської державної нотаріальної контори.
  16. Мазепіна Валентина Георгіївна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  17. Мошковська Наталія Миколаївна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу.
  18. Никифорова Марина Аркадіївна – приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу.
  19. Носенко Юлія Анатоліївна – приватний нотаріус Полошівського районного нотаріального округу Запорізької області.
  20. Ольшевський Володимир Степанович – приватний нотаріус Макарівського районного нотаріального округу Київської області.
  21. Попруга Алла Миколаївна – приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області.
  22. Ричок Руслана Миколаївна – державний нотаріус Одинадцятої київської державної нотаріальної контори.
  23. Солошенко Юлія Володимирівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу.
  24. Секістова Тетяна Іванівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  25. Сердцевич Ольга Володимирівна – державний нотаріус Першої київської державної нотаріальної контори.
  26. Сєрова Олена Валеріївна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  27. Тернюк Єлизавета Володимирівна – приватний нотаріус Васильківського районного нотаріального округу Київська області.
  28. Шаповалова Сніжана Віталіївна – державний реєстратор виконавчого комітету Рубіжанської міської ради Луганської області.
  29. Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація.
  30. Шурпінов Василь Іванович – приватний нотаріус Ірпінського міського нотаріального округу Київської області.