НАКАЗ. ПРО ПРОВЕДЕННЯ МОНІТОРИНГУ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДІЙ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.11.2018                              Київ                                   № 3958/7

 Про проведення моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 

Відповідно до статті 371 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 341 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та Порядку здійснення контролю у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990,

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити перелік державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, що додається.
  1. Затвердити перелік державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що додається.
  1. Провести моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з дати набрання чинності цим наказом у термін до 14 грудня 2018 року.
  1. Цей наказ набирає чинності з дня його оприлюднення.

 

Перший заступник Міністра                        Олена СУКМАНОВА

 

                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
«06» листопада 2018 року № 3958/7

 Перелік державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

  1. Азарова Наталія Ігорівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  2. Баришівське бюро технічної інвентаризації.
  3. Білопільська міська рада Сумської області.
  4. Буржинська Дарина Василівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  5. Виконавчий комітет Хустської міської ради Закарпатської області.
  6. Воробей Тетяна Петрівна – державний нотаріус Іванівської районної державної нотаріальної контори Київської області.
  7. Деркач Максим Вікторович – державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області.
  8. Іваненко Руслан Васильович – державний реєстратор Іванківської районної державної адміністрації Київської області.
  9. Клименко Світлана Юріївна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  10. Коба Наталя Володимирівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  11. Козіна Анжеліка Валеріївна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу.
  12. Кокосадзе Лілія В’ячеславівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу.
  13. Колупаєва Юлія Петрівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  14. Колмакова Нонна Вікторівна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  15. Комунальне підприємство «Центр інвентаризації та реєстрації нерухомості» Протопопівської сільської ради.
  16. Криклива Олена Миколаївна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  17. Луніна Тетяна Анатоліївна – приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу.
  18. Малинич Наталія Анатоліївна – приватний нотаріус Ужгородського міського нотаріального округу.
  19. Миколаївська районна державна адміністрація Миколаївської області.
  20. Морозова Вікторія Миколаївна – приватний нотаріус Запорізького міського нотаріального округу.
  21. Муравйова Оксана Іванівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  22. Мурованокуриловецька районна державна адміністрація Вінницької області.
  23. Нечитайло Інна Вацлавівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  24. Новопетрівська сільська рада Вишгородського району Київської області.
  25. Орел Олена Володимирівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  26. Орзіх Вікторія Марківна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  27. Орзіх Юрій Геннадійович – приватний нотаріус Лиманського районного нотаріального округу.
  28. Рябих Вероніка Михайлівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу.
  29. Савченко Світлана Володимирівна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  30. Саганович Олена Юріївна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  31. Сімаченко Світлана Леонідівна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  32. Скульська Тетяна Анатоліївна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  33. Стецьківська сільська рада Сумського району Сумської області.
  34. Херсонська філія комунального підприємства «Агенція державної реєстрації».
  35. Чередниченко Ганна Анатоліївна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  36. Чернишева Наталія Георгіївна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  37. Шарафетдінова Наталія Вікторівна – державний нотаріус Дев’ятої київської державної нотаріальної контори.
  38. Шептицька Сніжана Володимирівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  39. Шиповіч Яна Іванівна – приватний нотаріус Золотоніського районного нотаріального округу Черкаської області.
  40. Юніна Аліна Анатоліївна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.

 

 ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства юстиції України
«06» листопада 2018 року № 3958/7

Перелік державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

  1. Азарова Наталія Ігорівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  2. Баришівське бюро технічної інвентаризації.
  3. Білопільська міська рада Сумської області.
  4. Буржинська Дарина Василівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  5. Виконавчий комітет Хустської міської ради Закарпатської області.
  6. Воробей Тетяна Петрівна – державний нотаріус Іванівської районної державної нотаріальної контори Київської області.
  7. Деркач Максим Вікторович – державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області.
  8. Іваненко Руслан Васильович – державний реєстратор Іванківської районної державної адміністрації Київської області.
  9. Клименко Світлана Юріївна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  10. Коба Наталя Володимирівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  11. Козіна Анжеліка Валеріївна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу.
  12. Кокосадзе Лілія В’ячеславівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу.
  13. Колупаєва Юлія Петрівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  14. Колмакова Нонна Вікторівна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  15. Комунальне підприємство «Центр інвентаризації та реєстрації нерухомості» Протопопівської сільської ради.
  16. Криклива Олена Миколаївна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  17. Луніна Тетяна Анатоліївна – приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу.
  18. Малинич Наталія Анатоліївна – приватний нотаріус Ужгородського міського нотаріального округу.
  19. Миколаївська районна державна адміністрація Миколаївської області.
  20. Морозова Вікторія Миколаївна – приватний нотаріус Запорізького міського нотаріального округу.
  21. Муравйова Оксана Іванівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  22. Мурованокуриловецька районна державна адміністрація Вінницької області.
  23. Нечитайло Інна Вацлавівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  24. Новопетрівська сільська рада Вишгородського району Київської області.
  25. Орел Олена Володимирівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  26. Орзіх Вікторія Марківна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  27. Орзіх Юрій Геннадійович – приватний нотаріус Лиманського районного нотаріального округу.
  28. Рябих Вероніка Михайлівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу.
  29. Савченко Світлана Володимирівна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  30. Саганович Олена Юріївна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  31. Сімаченко Світлана Леонідівна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  32. Скульська Тетяна Анатоліївна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  33. Стецьківська сільська рада Сумського району Сумської області.
  34. Херсонська філія комунального підприємства «Агенція державної реєстрації».
  35. Чередниченко Ганна Анатоліївна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  36. Чернишева Наталія Георгіївна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  37. Шарафетдінова Наталія Вікторівна – державний нотаріус Дев’ятої київської державної нотаріальної контори.
  38. Шептицька Сніжана Володимирівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.
  39. Шиповіч Яна Іванівна – приватний нотаріус Золотоніського районного нотаріального округу Черкаської області.
  40. Штогріна Олександра Іванівна – приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу.
  41. Юніна Аліна Анатоліївна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.