У цьому розділі Ви можете ознайомитись з електронними сервісами, які надаються Міністерством юстиції України 

(оновлено 09.02.2016)

КАБІНЕТ ЕЛЕКТРОННИХ СЕРВІСІВ - https://kap.minjust.gov.ua/

Офіційний оновлений веб-сайт Міністерства юстиції України - http://new.minjust.gov.ua/ua

Порядок отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за допомогою онлайн-сервісів Міністерства юстиції України

НЕ ГАЙТЕ ЧАСУ В ЧЕРГАХ!

Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Державний реєстр друкованих ЗМІ та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності

Єдиний реєстр громадських формувань

Реєстр громадських об’ єднань

Про пілотний проект у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Ефективність роботи, спрощення надання адміністративних послуг та наближення влади до громадянина є основними напрямками реформ, які сьогодні впроваджуються Міністерством юстиції України.

Так, Міністерством юстиції України на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.06.2015р. № 669-р запроваджено пілотний проект у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Змістом цього пілотного проекту є можливість громадян подавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, а саме, за допомогою веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Перейти на веб-портал можливо за наступним посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua/

Відтепер, фізична особа має змогу подавати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану наступні заяви: про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу, про державну реєстрацію зміни імені, про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання, про повторну видачу свідоцтв та витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування через мережу Інтернет.

Вищенаведені заяви повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаним під час її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

На сьогоднішній день, пілотний проект запроваджено у Хортицькому та Заводському відділах державної реєстрації актів цивільного стану міста Запоріжжя та Запорізькому міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану.

Відділ ДРАЦС УДР ГТУЮ у Запорізькій області відзняли ролік — відеоурок щодо подачі заяви про реєстрацію шлюбу до відділів ДРАЦС за допомогою онлайн-сервісів Міністерства юстиції України (переглянути відео)