Порядок складання, подання запиту на отримання публічної інформації

(оновлено 25.08.2015)

 

Надання публічної інформації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області здійснюється у відповідь на запит на отримання публічної інформації.

З метою спрощення процедури оформлення запитів на інформацію пропонуємо подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

Запит на інформацію має містити:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Для оформлення запиту на отримання публічної інформації:

письмово: Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області, пр. Леніна, 164, м. Запоріжжя, 69107;

по телефону: (061) 239-07-45;

факсом: (061) 239-07-45;

електронною поштою: org@zp.minjust.gov.ua;

Подання громадянами запитів в усній формі за адресою – м. Запоріжжя, пр. Леніна, 164, кабінет 656 А.

Форми для подання запиту на отримання публічної інформації в письмовому вигляді можна взяти на інформаційному стенді Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, отримати за місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями (кабінет 656 А) або на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за адресою: www.justzp.gov.ua.

Форми для подання запиту на отримання публічної інформації електронною поштою можна отримати за місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями (кабінет 656 А) та на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за адресою: www.justzp.gov.ua.

Відповідальна особа з питань доступу до публічної інформації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області – головний спеціаліст відділу організаційної роботи, документування та контролю Кравченко Наталія Василівна.