Привітання з нагоди Дня нотаріату!

      Від імені колективу Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та від себе особисто щиро вітаю нотаріальну спільноту Запорізької області з професійним святом — Днем нотаріату!

     Нотаріат – це великий здобуток світової цивілізації, який відображає у своєму розвиткові становлення правової культури людства.

     Нотаріуси є професіоналами високого рівня з високим відчуттям обов’язку перед співвітчизниками, фахівцями, які поєднують у собі компетенції правознавця і соціального працівника. Адже у нотаріусів особливий суспільний статус.

     Бути нотаріусом — велика честь та відповідальність.

     Ви — висококваліфіковані фахівці, неухильно дотримуєтесь вимог законів, успішно забезпечуєте повноцінний захист прав та інтересів громадян.

     Від усієї душі бажаю Вам мирного неба, стабільності, послідовності та мудрості в служінні Закону, успішної професійної та особистої самореалізації, здоров’я, щастя, задоволення від праці в ім’я рідного краю.

З повагою, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області  

Сергій Нікітенко.