Інформація про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень Головного управління юстиції у Запорізькій області

(оновлено 05.02.2016)

Демократична модель державного управління передбачає активну участь громадськості в процесі прийняття рішень. Це вимагає наявності відповідних правових механізмів та процедур, які, з одного боку, дозволяють громадянам справляти вплив на процес прийняття рішень, а з іншого дають можливість швидко й ефективно ухвалювати ці рішення.

Чинним законодавством визначено можливості для участі громадськості у прийнятті рішень органами виконавчої влади, до яких належить Головне територіальне управління  юстиції у Запорізькій області, у формі консультацій з громадськістю та громадської експертизи. Пропонуємо ознайомитись із відповідними нормативними актами.

Постанова від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

Постанова від 05 листопада 2008 р. № 976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади»