ІСТОРІЯ УСПІХУ: Проведення WORKSHOPу з громадськими організаціями стало успішним кроком до державної реєстрації внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

На базі Інформаційно-консультаційного центру, за участю відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області в рамках Тижня Права було проведено WORKSHOP з громадськими організаціями.

Верховною Радою України 19 грудня 2017 року прийнято Закон України № 2249-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Цим документом вносяться зміни до 37 Законів України, в положеннях яких слова «інвалід», «дитина-інвалід» та «інвалід війни» замінено відповідно словами «особа з інвалідністю»,  «дитина з інвалідністю», «особа з інвалідністю внаслідок війни».

    •   В зв’язку з цим, у громадських організацій,  які у власній назві мають слова «інвалід», «дитина-інвалід», «інвалід війни», виникли питання, щодо порядку внесення змін до відомостей про громадську організацію, зокрема, щодо зміни найменування.
  • За результатами проведеного заходу, зібравши пакет документів громадські організації успішно зареєстрували внесення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань. Керівник однієї з громадських організацій висловив слова вдячності працівникам Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.