Історія успіху Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

За фаховою допомогою до Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області звернувся голова Наталівської сільської ради Запорізького району Запорізької області Гурицький В.Е. Так, начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, на особистому прийомі, надала вичерпну консультацію щодо внесення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.

В Інформаційно-консультаційному центрі, відвідувачу надали зразки документів та ознайомили з онлайн-сервісами Міністерства юстиції України, за допомогою яких можна подавати заяви в електронній формі.

Додатково, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Я Маю Право!, Наталівську сільську раду Запорізького району Запорізької області було залучено до соціального партнерства. Адже, правова обізнаність громадян про свої права, механізми їх реалізації та захисту у найвіддаленіших куточках регіону має неабияке значення.

За підсумками надання правової допомоги, Гурицький В.Е. висловив слова вдячності працівникам Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.