01.11.2018: Фахівці Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели вуличне інформування

Сьогодні, в рамках реалізації всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я Маю Право!» фахівці Інформаційно-консультаційного центру та Відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації  та  громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели вуличне інформування з актуальних питань проекту.

До відома громадян доведено інформацію про порядок виконання рішення суду (надано пам’ятки для боржника та стягувача), стягнення аліментів на утримання дитини тощо.

Основною метою заходу було підвищення правосвідомості населення, підняття рівня знань про свої права, механізми їх реалізації й захисту. Адже, в сучасних умовах розбудови правової держави в Україні актуальне місце посідає проблема рівня правової культури. Розвиток людства в умовах глобалізації, так чи інакше, залежить від соціального явища «право», яке, в свою чергу, пронизує розвиток найбільш важливих сфер та правовідносин в суспільстві.

Правова культура особистості нерозривно пов’язана з правовою культурою суспільства. Вона охоплює сукупність усіх правових цінностей, створених людьми у правовій сфері. Чим більше освічених у правовому аспекті особистостей є в суспільстві, тим вищою буде правова культура цього суспільства. Правова культура особистості, що є компонентою правової культури суспільства, виражає ступінь і характер розвитку суспільства, так чи інакше забезпечує соціалізацію особистості та правомірну діяльність особи.

Додатково, громадян було поінформовано про можливість звернення до безоплатного Інформаційно-консультаційного центру, що знаходиться по вул. Олександрівській, 5.

Контактна інформація центру:

  • Телефон гарячої лінії центру — +38 (050) 286 – 34 – 06;
  • Електронна адреса — info.gtuy@zp.minjust.gov.ua.
  • Skype — адреса облікового запису: ikcgtyu.