03.05.2019: Вуличне інформування у Шевченківському районі щодо правопросвітницьких кампаній «Відповідальне батьківство», «Виконання рішення суду»

Нині, коли особливі акценти ставляться на правові знання (без них правову державу не зміцнити!), важливо, щоб серед тих, хто ознайомлений з новаціями та змінами, значимими соціальними проектами Мін’юсту, були й пересічні громадяни Шевченківського району.

Фахівці відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань УДР ГТУЮ у Запорізькій області провели вуличне інформування на дитячому майданчику в Шевченківському районі міста Запоріжжя. Важливо було донести інформацію, сконцентровану у загальнонаціональному проекті «Я МАЮ ПРАВО!», зокрема у його соціально значимих напрямках «Відповідальне батьківство» та «Виконання рішення суду».

Громадян поінформовано про можливість отримання податкової знижки на розвиток дитини та оформлення послуги «муніципальна няня».

Нагадуємо, щоб отримати податкову знижку, необхідно зібрати пакет документів, до якого входять:
-копія паспорта;
-копія ідентифікаційного номеру;
-копія про доходи за формою №3;
-копія договору із закладом освіти;
-копія квитанцій (чеків, платіжних доручень) про оплату навчання;
-оригінали документів, що підтверджують ступінь споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб);
-податкова декларацію про майновий стан і доходи;
-заява, у якій зазначено реквізити рахунку для перерахування відшкодування.

Також, було ознайомлено громадян про механізми добровільного виконання рішення суду та його переваги, щодо виконання рішення про стягнення аліментів, про запровадженням #ЕлетронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях та іншими напрямами діяльності Міністерства юстиції, а саме: «Аліменти», «Протидія домашньому насильству», «Стоп Булінг!» та ін.

Найціннішим скарбом людства і кожної країни зокрема є діти. Саме вони в своїх руках тримають ключі від нашого майбутнього.
#МінЮст
#ВідповідальнеБатьківство
#ЧужихДітейНеБуває