06.08.2018: Відео-огляд Запорізького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області запрошує до проведення урочистих церемоній реєстрації шлюбу у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Запорізької області!

Порядок державної реєстрації шлюбу регулюється главою 4 розділу II Сімейного кодексу України, статтею 14 Закона України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» від 01.07.2010 року № 2398-VI, главою 2 розділу III Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затвердженими Наказом Міністерства юстиції України 18.10.2000 № 52/5.

Для  державної реєстрації шлюбу жінкою та чоловіком особисто подається заява до  органу  державної реєстрації актів цивільного стану за  їх вибором. Особи, які  подали  заяву  про державну реєстрацію шлюбу, вважаються нареченими.

Орган державної реєстрації актів цивільного стану, що прийняв  заяву про реєстрацію шлюбу, зобов’язаний ознайомити наречених з умовами і порядком державної реєстрації шлюбу, їхніми правами та обов’язками як майбутніх подружжя і батьків, обов’язком повідомити один одному про стан свого здоров’я, попередити наречених про відповідальність за приховання відомостей про наявність перешкод для державної реєстрації шлюбу.

Державна реєстрація шлюбу проводиться у приміщенні  органу державної реєстрації актів цивільного стану.

Для проведення урочистих церемоній шлюбу Запорізький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального  управління юстиції у Запорізькій області має два просторих зали у стилі українського бароко та європейської класики, до того ж обладнані кімнати для наречених.

Тож, запрошуємо до державної реєстрації шлюбу в Запорізькому міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального  управління юстиції у Запорізькій області. Контакти: 69095, м. Запоріжжя пл. Пушкіна, 2. Телефон: 0 (612) 787-63-66; 787-63-67; 787-48-36; 764-33-51.