06.09.2018: Проведено робоче засідання з Запорізьким обласний контактним центром

06 вересня фахівці Інформаційно-консультаційного центру Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області разом з КУ «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради провели робоче засідання з порядку та напрямів співпраці.

Вступне слово промовила Директор Запорізького обласного контактного центру Савенкова О.О. та наголосила на важливості співпраці у рамках укладеного Меморандуму, адже його метою є спільна діяльність Сторін у проведені комплексу заходів спрямованих на підвищення рівня правової свідомості (культури) громадян, сприяння розширенню і поширенню досвіду у сфері правової захищеності громадян, захисту їх конституційних прав, свобод та інтересів шляхом надання безоплатної первинної правової допомоги.

Заступник Директора Запорізького обласного контактного центру Лихасенко Ф.І. розповів та наочно показав внутрішню діяльність центру, порядок отримання та розгляду звернень громадян.

Директор Інформаційно-консультаційного центру Татоян Д.Л. окреслила порядок роботи центру, вказала на питання які відносяться до компетенції Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області. До присутніх осіб було доведено специфіку розгляду звернень громадян, фізичних-осіб підприємців та юридичних осіб у наочному та електронному режимі.

Загалом під час засідання обговорені напрями співпраці у подальшому, шляхи обміну інформацією, порядок направлення звернень громадян за належністю розгляду тощо.

Нагадуємо, що Інформаційно-консультаційний центр Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області є загальнодоступним та безкоштовним центром для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадян, які звернулися за юридичною консультацією.

Контактна інформація центру:

  • Телефон гарячої лінії центру — +38 (050) 286 – 34 – 06;
  • Електронна адреса — info.gtuy@zp.minjust.gov.ua; ikcgtyu@gmail.com;
  • Skype — адреса облікового запису: ikcgtyu.

КУ «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради є суб’єктом Національної системи опрацювання звернень, які надходять до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Метою діяльності Центру є забезпечення оперативного розгляду звернень заявників до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за єдиним телефонним номером та через мережу Інтернет.

Контактна інформація:

Телефон «гарячої лінії» центру: 0-800-503-508

(Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

hotline@zoda.gov.ua

Адреса: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164

Графік роботи: понеділок-четвер – 8.00 – 17.00 год., п’ятниця – 8.00 – 15.45 год.