06.09.2018: Сергій Васильцов підписав меморандум про співпрацю з Громадською організацією «Українське жіноцтво»

06 вересня 2018 року було підписано Меморандум про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та Громадською організацією «Українське жіноцтво».

Документ підписали начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області – Сергій Васильцов та президентка Громадської організації «Українське жіноцтво» Набокова Олена.

Сергій Васильцов акцентував увагу присутніх на тому, що дуже важливою є спільна цілеспрямована діяльність громадськості та органів юстиції в проведенні комплексу заходів спрямованих на підвищення рівня правової свідомості населення, сприяння розширенню і поширенню досвіду у сфері правової захищеності громадян, захисту їх конституційних прав, свобод та інтересів шляхом надання безоплатної первинної правової допомоги.

Меморандум передбачає налагодження конструктивного діалогу, мобілізацію ресурсів, об’єднання зусиль, заохочення кращої практики для підвищення рівня правової освіти населення.

Нинішній меморандум дасть змогу ознайомити більшу кількість населення з реформами та сервісами Міністерства юстиції України, які впроваджуються з метою спрощення механізму реалізації прав людини.

Президентка Громадської організації Набокова Олена, зауважила, що правова освіта населення – одне з найважливіших завдань у процесі формування свідомого, активного, відповідального суспільства. Саме тому цій темі приділяє увагу не лише держава, а й громадські організації — як агенти неформальної освіти.

ГО «Українське жіноцтво» у своїй діяльності докладає зусиль, щоб жінки почули, дізналися про свої права, усвідомили, що гендерна дискримінація, яка традиційно існує в суспільстві, — не норма, і свої права необхідно і можна захищати: на роботі, в сім’ї, у побуті. Підписання Меморандуму дасть змогу спільними зусиллями проводити  роботу щодо підвищення правової грамотності населення, інформувати громадян про діяльність Міністерства юстиції щодо захисту прав і свобод громадянина, реформи та сервіси для доступу до послуг Мін’юсту.

Підписання Меморандуму відбулося в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», ініційованого Міністерством юстиції України.