06.11.2018: Прийнято участь у семінарі з державними реєстраторами речових прав на нерухоме майно виконавчих комітетів сільських та селищних рад Запорізької області

Сьогодні, 06 листопада 2018 року, на базі Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій відбувся семінар з підвищення кваліфікації державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно виконавчих комітетів сільських та селищних рад Запорізької області.

Спікерами від Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області були Михайло Волков — начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ у Запорізькій області та Марія Кулішова – начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації УДР ГТУЮ у Запорізькій області.

В ході проведення даного семінару були розглянуті актуальні та проблемні питання, що виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, типові помилки, що виникають під час проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Також, було обговорено контроль у сфері державної реєстрації та діяльність «Антирейдерського штабу». Під час зустрічі надано консультативну допомогу державним реєстраторам та обговорено практичні шляхи вирішення проблемних питань.

Також, з метою актуалізації проблематики у сфері державної реєстрації та подальшого планування тем для проведення заходів з підвищення кваліфікації, державним реєстраторам було запропоновано пройти тестування із загальних питань державної реєстрації.

Слід нагадати, що завдяки Меморандуму, підписаного в серпні 2018 року між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, фактично забезпечено збільшення рівня охоплення та інформативності заходів з підвищення кваліфікації державних реєстраторів.

Водночас, з метою поширення інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні тематики проведено відповідне інформування та розповсюджені інформаційні друковані матеріали з актуальних питань.