07.09.2018: Круглий стіл зі школярами та їх батьками на тему: «Знай свої права, виконуй свої обов’язки». «Що таке булінг та як протидіяти проти нього».

Сьогодні, 7 вересня 2018 року, фахівці відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області зі школярами комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Перспектива» Таврійської сільської ради Оріхівського району Запорізької області та їх батьками провели круглий стіл в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ініційованого Міністерством юстиції України.
Спеціалісти відділу розповіли учням про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення, а також які обов’язки вони мають виконувати.
Одним з основних питань заходу стала тема булінгу. Учні брали активну участь в обговоренні і висловлювали свої думки, як діяти у разі, якщо ти став свідком чи жертвою цькування однолітків та куди звертатись по допомогу.
А батьки отримали буклети з практичною інформацією на тему «Що таке булінг та як діяти у подібній ситуації», «Як діяти, якщо ваша дитина агресор».
Наприкінці заходу вихованці закладу мали змогу поспілкуватися з представниками юстиції та отримати правові пам’ятки, щодо їх прав та обов’язків.