08.02.2019: Проведено інтерактивний захід з елементами тренінгу «Stop булінг» для учнів комунального закладу «Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Світанок» Запорізької обласної ради

Міністерство юстиції України розпочало новий етап правопросвітницької кампанії «Стоп Булінг!» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я маю право!” у зв’язку із набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»  № 2657-VIII від 18 грудня 2018 року.

Так, сьогодні 08.02.2019 фахівці відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації  та  громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області  разом із практичним психологом комунального закладу  »Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Світанок» Запорізької обласної ради  Гольцевою Тетяною Іванівною провели для учнів інтерактивний захід з елементами тренінгу «Stop булінг».

Під час заходу було роз’яснено:
-      Поняття, види, ознаки булінгу;
-      Відповідальність за вчинення булінгу;
-      Поради: чому булять?  що робити, якщо ти бачиш, як булять іншого?

В ході заходу було проведено практичну гру в групах, під-час якої, учні отримали історію з життя дітей та самостійно визначали вид булінгу, хто потерпає від булінгу та хто вчиняє булінг. Діти були досить активними та задавали багато питань.

Крім того, фахівцями було запропоновано подивитись декілька відеороликів, в яких розповідається про шкільний булінг та надано друковані матеріали щодо реалізації зазначеного проекту.

Додатково, працівники підвищили правосвідомість учнів та розповіли про реалізацію інших кампаній Міністерства юстиції України: «Виконання рішення суду», «Протидія домашньому насильству», «Аліменти», «Запобігання та протидія корупції» та доведено питання щодо запровадження #ЕлетронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо.

#ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!