09.04.2019: Проведено бесіду з батьками щодо правопросвітницької кампанії #ВідповідальнеБатьківство

Про нові ініціативи Уряду, які спрямовані на розвиток інституту відповідального батьківства та захист прав найменших українців, фахівці відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань УДР ГТУЮ у Запорізькій області провели бесіду з батьками дітей Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» Запорізької міської ради Запорізької області, щодо правопросвітницької кампанії  #ВідповідальнеБатьківство.

Батькам розповіли, що отримати знижку на оплату навчання дитини можна у: дитячих садочках, гуртках, секціях, школах, профтехучилищах, коледжах та закладах вищої освіти. 

Крім того, актуальним залишається питання, щодо участі у виборчому процесі, який відбудеться 21 квітня, тому працівники ознайомили з правами та обов’язками громадян під час проведення виборів та подарували інформаційні буклети-пам’ятки: «Я маю право голосу», «Відповідальне батьківство», «Виконання рішення суду», «Аліменти», «Протидія домашньому насильству» та ін.

Додатково, до відома було доведено питання щодо запровадження #ЕлетронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо. 

#МінЮст
#ВідповідальнеБатьківство
#ЧужихДітейНеБуває
#ЯМаюПравоГолосу
#ТвійГолос_ТвійВибір