09.11.2018: Інформаційно-консультаційний центр проводить інформування відвідувачів в рамках реалізації всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я Маю Право!»

Сьогодні, до Інформаційно-консультаційного центру Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за консультацією звернулись представники одного з об’єднань співвласників багатоквартирного будинку м. Запоріжжя. Були надані роз’яснення чинного законодавства стосовно державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, юридичних осіб-фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи.

Фахівці центру додатково проінформували громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я Маю Право!» в рамках наступних кампаній Міністерства юстиції #СтопНасильство», #CтопБулінг, «Виконання рішення суду» тощо.

Під час спілкування громадянам надавалися друковані матеріали щодо реалізації зазначеного проекту, інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей” та буклети з основними повідомленнями проекту, зокрема, про запобігання та протидію домашньому насильству, порядку стягнення заборгованості по аліментам,  як вирішити спір тощо.

 

Інформаційно-консультаційний центр Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області є загальнодоступним та безкоштовним центром для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадян, які звернулися за юридичною консультацією.

Контактна інформація центру:

  • Телефон «гарячої лінії» центру — +38 (050) 286 – 34 – 06;
  • Електронна адреса — info.gtuy@zp.minjust.gov.ua
  • Skype — адреса облікового запису: ikcgtyu.

Місцезнаходження: 69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська (колишня назва — Дзержинського), 5, перший поверх.