10.05.2019: Зустріч з представниками Широківської об’єднаної територіальної громади в рамках Антирейдерського штабу та підписання Меморандуму

Сьогодні, 10 травня, в Широківській об’єднаній територіальній громаді відбулося чергове виїзне засідання Антирейдерського штабу під керівництвом очільника Запорізької юстиції Сергія Васильцова. На засіданні були присутні заступник начальника Запорізької юстиції, заступник голови штабу – Сергій Нікітенко, голова Широківської об’єднаної територіальної громади – Денис Коротенко, а також представники землевласників та землекористувачів Широківської об’єднаної територіальної громади.

За словами Сергія Васильцова Антирейдерські аграрні штаби, на сьогоднішній день є прикладом успішного формату співпраці різних державних органів об’єднаних спільною метою –  захистити аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю.

«В Запорізькій області в рамках дії регіонального оперативного штабу із протидії аграрному рейдерству відпрацьований алгоритм дій у разі отримання повідомлень про спроби рейдерських захоплень земель аграріїв чи зібраного ними врожаю, а також визначені повноваження профільних служб. Організована робота «гарячої лінії» (+380502863406) для отримання повідомлень про рейдерські захоплення», – наголосив Сергій Васильцов.

В свою чергу, Сергій Нікітенко, заступник голови штабу, повідомив про актуальні питання державної реєстрації, пов’язаних з реєстрацією права користування земельними ділянками та відповів на нагальні питання представників землевласників та землекористувачів. За результатами засідання Антирейдерського штабу фактів аграрного рейдерства у Широківській об’єднаній територіальній громаді не зафіксовано.

Наприкінці засідання Сергій Васильцов запропонував голові Широківської об’єднаної територіальної громади укласти Меморандум про співпрацю та наголосив, що вперше для управління юстиції буде підписано Меморандум про співпрацю з об’єднаною територіальною громадою.

«Після підписання Меморандуму з Широківською об’єднаною територіальною громадою наші спільні зусилля будуть спрямовані на інформування громадян щодо їхніх прав у різних сферах життя, підвищення рівня правової свідомості та спроможності захищати свої права.

Серед іншого, пріоритетним напрямком нашої спільної роботи стане  створення можливості отримання мешканцями територіальної громади безоплатної первинної  правової допомоги, щоб кожна людина, яка має проблемні питання мала можливість вирішити їх у правовий спосіб. Тільки консолідуючи зусилля ми зможемо спільно вирішувати проблеми громадян у правовому полі», – повідомив Сергій Васильцов.

Додатково було обговорено запровадження #ЕлектронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо.

#АнтирейдерськийШтаб#Антирейдерство#рейдерствоSTOP