11.05.2019: Юстиція завітала на підприємства Комунарського району міста Запоріжжя

Аналізуючи ситуацію в Україні на тепрішній час, можна побачити загрозливі тенденції занепаду родинного та сімейного життя, збільшення кількості розлучень та збільшення тимчасових форм співжиття, що мають назву –  “життя на віру”. Це в свою чергу порушує проблеми пов`язані з відповідальним батьківством.

Тому, 11 травня фахівці відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області завітали на підприємства Комунарського району міста Запоріжжя для ознайомлення громадян з правопросвітницькими кампаніями Міністерства юстиції «Відповідальне батьківство», «Стоп насильство!», «Стягнення заборгованості по зарплаті», «Виконання рішення суду».

Працівники підприємств були задоволені наданою консультацією фахівців юстиції, були зацікавлені у питаннях щодо розміру, підстав та порядку нарахування аліментів, нових правил виїзду з дитиною за кордон, стягнень, які можуть бути застосовані до боржника, відповідальність за несплату аліментів та інші, задавали багато питань та вели живу дискусію.

Крім того, фахівцями відділу було доведено питання щодо запровадження #ЕлектронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо.

«Щаслива сім’я – найкращий життєвий сценарій, приклад для наслідування як дочками, так і синами» — зазначив фахівець юстиції закінчивши бесіду з працівниками підприємств.

#ЯМаюПраво!
#ВідповідальнеБатьківство
#ЧужихДітейНеБуває
#СтопНасильство!