12.09.2019: Податкова знижка, хто може скористатись таким правом?

Фахівці Запорізької юстиції продовжують проводити інформування громадян для підвищення рівня обізнаності щодо своїх прав у різних сферах життя.

Сьогодні, працівники відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області ознайомили громадян про реалізований проєкт Міністерства юстиції України — «Я МАЮ ПРАВО», а також з його основними кампаніями: «Податкова знижка», «Чесна платіжка», «СтопБулінг», «СтопНасильство», «Виїзд з дитиною за кордон»,  «Виконання рішення суду», «Відповідальне батьківство», «Суд за участі присяжних» та інші.

Громадянам була надана консультація щодо відповідних кроків для отримання податкової знижки на навчання, а саме:

1 крок — оплатити за навчання та зберегти квитанцію для податкової про оплату;
2 крок — отримати від роботодавця довідку про доходи;
3 крок  - до 31 грудня поточного року заповнити податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік;
4 крок — подати документи на отримання знижки в ДФС за місцем реєстрації та отримати податкову знижку.

Скористатись правом на отримання податкової знижки зможуть батьки, які внесли кошти за навчання своєї дитини, а також таким правом може скористатися і той, хто навчається, якщо має дохід та сам платить за своє навчання.

Проте, варто пам’ятати, що податкова знижка не надається приватним підприємцям, і її не можна отримати на оплату навчання на військовій кафедрі та інших курсах в закладах освіти та на навчання за кордоном.

Додатково,  до відома було ознайомлено громадян щодо запровадження #ЕлектронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо.

#ЯМаюПраво!
#ВідповідальнеБатьківство
#ЧужихДітейНеБуває
#СтопНасильство!
#ЯМаюПравоБутиПрисяжним
#ЕлектроннийДокументообіг
#ПравоНаВиконанняРішеньСуду
#ПоїхатиЗДитиноюЗаКордон-Легко
#ЧеснаПлатіжка