13.02.2019: Урок-візуалізація — #СтопБулінг проведено в Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат № 1

Міністерство юстиції України розпочало новий етап правопросвітницької кампанії «Стоп Булінг!» в рамках загальнонаціонального проекту “Я маю право!”, у зв’язку з тим, що 18 грудня 2018 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» № 2657-VIII.

Спеціалісти Інформаційно-консультаційного центру й відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели урок-візуалізацію для учнів середніх класів КУ «Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №1» Запорізької обласної ради.

В ході заходу дітей було поінформовано про поняття, ознаки та види булінгу, наголошено на відповідальності за вчинення. У жвавій дискусії розібрали з учнями причини, методи попередження та боротьби з булінгом (цькуванням).

Надано поради щодо дій у випадках коли дитина стала жертвою булінгу, свідком або самим агресором.

Були надані контакти Національної дитячої «гарячої лінії» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей - 116-111 .

В ході зустрічі, були надані друковані матеріали щодо реалізації зазначеного проекту.

Додатково, приділено увагу питанню щодо організації #ЕлетронногоДокументообігу в органах публічної влади, установах, підприємствах, організаціях тощо.