14.05.2019: Навчання з надання невідкладної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях

14 травня на 2019 року, базі Запорізького медичного коледжу працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області разом з колегами пройшли навчання з надання невідкладної допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях. На тренінгу були присутні керівники та працівники усіх структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, викладачі та практикуючи лікарі провели курс лекцій та практичних занять з використанням спеціалізованих манекенів.

Фахівці Запорізької юстиції мали змогу безпосередньо спробувати себе у наданні першої допомоги та пройшли практичні тренінги серцево-легеневої реанімації, практикувалися у накладні шин та пов`язок при отриманні травм і опіків.

Також організатори заходу влаштували коротку виставу, в ході якої продемонстрували необхідні дії при наданні першої допомоги постраждалим у ДТП.

Наостанок, перший заступник начальника управління Олексій Долгополов вручив подяку Запорізькому медичному коледжу за проведене навчання.