15.03.2019: #ЯМаюПравоГолосу! — консультування громадян в Інформаційно-консультаційному центрі

Міністерством юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією було започатковано всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я Маю прав голосу!».

Мета кампанії: підвищення рівня обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту; інформування про порядок здійснення виборчих процедур.

Фахівці Інформаційно-консультаційного центру й відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, реалізуючи всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я Маю прав голосу!» проводять консультування громадян про виборчі права.

Громадянам надаються роз’яснення з наступних питаннях:

→#ЯМаюПравоГолосу – виборчі права та виборчі процедури до, під час та після голосування на виборах;

→#ВідповідальнеБатьківство – механізм реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище;

→#ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду – механізм добровільного виконання рішення суду та його переваги;

 

Додатково, до відома громадян доводиться питання щодо запровадження #ЕлетронногоДокументообігу в органах публічної влади.

Інформаційно-консультаційний центр Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області є загальнодоступним та безкоштовним центром для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадян, які звернулися за юридичною консультацією.

Контактна інформація центру:

  • Телефон «гарячої лінії» центру — +38 (050) 286 – 34 – 06;
  • Електронна адреса — info.gtuy@zp.minjust.gov.ua

Місцезнаходження: 69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська (колишня назва — Дзержинського), 5, перший поверх.