18.12.2017: Проведено урочисте нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку серед дітей працівників органів державної реєстрації актів цивільного стану на тему «Я МАЮ ПРАВО»

За ініціативою начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Васильцова С.А. в рамках реалізації Всеукраїнського проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» 17 грудня 2017 року в камерному залі Запорізької обласної філармонії проведено урочисте нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку серед дітей працівників органів державної реєстрації актів цивільного стану  на тему «Я МАЮ ПРАВО».

У малюнках діти втілили своє розуміння «Я маю право!». Всі роботи дуже яскраві й цікаві, виконані у різних стилях, різними матеріалами, і всіх  їх об’єднує тема «Права людини».

Всі учасники конкурсу отримали у подарунок творчі набори та солодощі. За результатами конкурсу було визначено по одному переможцю у 3 вікових категоріях: до 5 років; 6-9 років та 10-14 років. Переможець кожної категорії отримав нагороду.

Після конкурсу всі бажаючі відвідали новорічну театралізовану виставу.

Конкурс показав, що кожна дитина – це неповторна особистість, яка сама має визначити своє місце в суспільстві та реалізувати свої здібності. Показником гуманізму держави та суспільства є, насамперед, ставлення до дитини. Діти є найвищою цінністю кожного народу і розбудова демократичної держави неможлива без сприяння розвитку молодого покоління.