19.10.2018: Взято участь у тренінгу «Разом в громаді – разом в державі» для педагогічних працівників Запорізької області

17-19 жовтня 2018 року 27 педагогічних працівників Запорізької області пройшли навчання на тренінгу з формування української національної ідентичності «Разом в громаді – разом в державі» (тренер Богомолова Н.М.) на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники тренінгу дізналися про форми і методи формування особистості та національної ідентичності у дітей та учнівської молоді, опанували інтерактивні вправи та руханки, працювали в групах, вирішували проблеми місцевої громади та знайомилися із діяльністю громадських організацій.

Участь у тренінгу взяла фахівець Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Татоян Діана, яка ознайомила учасників із порядком державної реєстрації громадських формувань, у тому числі дитячих та молодіжних громадських організацій. Вказала, що консультації з цього питання можна отримати в Інформаційно-консультаційному центрі та ресурси отримання зразків оформлення документів.

Додатково, до відома учасників тренінгу було доведено інформацію про загально-національний правопросвітницький проект «Я Маю Право!».