19.11.2019: Консультативна зустріч з батьками та педагогами Запорізької спеціалізованої школи I-III ступенів № 100 Запорізької міської ради

Працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань та відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели лекцію на батьківських зборах Запорізької спеціалізованої школи I-III ступенів № 100 Запорізької міської ради Запорізької області.

Темою обговорення стало запобігання булінгу в освітньому середовищі. Фахівці звернули увагу на поняття, ознаки булінгу, його відмінність від інших конфліктів, що стаються в освітньому середовищі. До того ж, зазначили на аспектах адміністративної відповідальності за вчинення булінгу та навели приклади з судової практики.

Додатково, до відома було ознайомлено громадян щодо запровадження #ЕлектронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо.