20.11.2018: #ДеньНародженняКохання! Запрошуємо до урочистого відзначення ювілею весілля у відділах ДРАЦС Запорізької області

40 років – Рубінове весілля
У Вільнянському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області 17.11.2018 відбулося дивовижне свято – Рубіновий Ювілей подружнього життя мешканців нашого міста Юрія Андрійовича та Євгенії Василівни.
Рубін – дорогоцінний камінь, таємничий і прекрасний, можливо, саме тому він обраний символом торжества. Рожевий або насичено-червоний колір каменю – символ емоційності і сили почуттів, які подружжю вдалося зберегти, пройшовши рука об руку через всі негаразди. Після обробки та шліфування рубін стає ще прекраснішим, так і відносини пари після випробування роками стають все міцніше і міцніше. Рубінове весілля – це свято справжньої любові і міцної родини.
Саме в такій чудовій атмосфері за участю найрідніших людей і неймовірною кількістю найщиріших побажань відбулося це чарівне свято у Вільнянському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.
Шановні Юрію Андрійовичу та Євгеніє Василівно, вітаємо Вас з чудовим святом! Ви – неймовірний приклад того, що кохання може перемогти все, якщо воно дійсно справжнє. Ви збудували своє життя, пройшовши через труднощі. Ви старалися і перемагали, бо завжди вірили і підтримували одне одного. Ваше сімейне життя – це приклад для багатьох, адже ви змогли лишитися вірними і відданими, навчилися розуміти та поважати думку, здолали всі перешкоди і вийшли переможцями.

Кожен відділ ДРАЦС ГТУЮ у Запорізькій області урочисто проведе для Вас незабутнє та романтичне свято День Народження вашого Кохання!

З контактами відділів ДРАЦС можна ознайомитися за посилання: http://rszp.gov.ua/%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%81-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B7%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%96/.