22.11.2018: Проведено консультативну зустріч з працівниками Управління Державної казначейської служби України в Олександрівському районі м. Запоріжжя

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я Маю Право!» спеціалісти Інформаційно-консультаційного центру, відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели консультативну зустріч з фахівцями Управління Державної казначейської служби України в Олександрівському районі м. Запоріжжя Запорізької області.

В ході зустрічі були висвітлені питання щодо основних напрямів правопросвітницького проекту «Я Маю Право!» (#ПоїхатиЗДитиноюЗаКордонЛегко, #Виконання_рішення_суду, #Аліменти, #СтопНасильство» тощо). Додатково, були обговорені питання наступної спільної співпраці та соціального партнерства.

Додатково, були надані друковані матеріали щодо реалізації зазначеного проекту, інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей” та буклети з основними повідомленнями проекту, які одразу ж розмістили у громадській приймальні.

 

Інформаційно-консультаційний центр Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області є загальнодоступним та безкоштовним центром для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадян, які звернулися за юридичною консультацією.

Контактна інформація центру:

  • Телефон «гарячої лінії» центру — +38 (050) 286 – 34 – 06;
  • Електронна адреса — info.gtuy@zp.minjust.gov.ua
  • Skype — адреса облікового запису: ikcgtyu.

Місцезнаходження: 69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська (колишня назва — Дзержинського), 5, перший поверх.