24.04.2019 Відбулась планова нарада з керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану

24.04.2019 відбулась планова нарада з керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану, за участю в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергія Володимировича Нікітенко та начальника Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Спориша Романа Юрійовича.

В ході обговорення були підведені підсумки роботи відділів ДРАЦС за І квартал 2019 року, враховані помилки та відзначені успіхи. Окрім цього, в режимі дискусії учасники заходу змогли розглянути оновлення законодавства у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, питання взаємодії відділів державної реєстрації актів цивільного стану з Центрами надання адміністративних послуг, дотримання державними службовцями трудової дисципліни, графіку роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану та матеріально-технічного забезпечення відділів ДРАЦС Запорізької області.

Також, було наголошено що після реорганізації Олександрівського та Запорізького міського відділів державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрація смерті буде проводитись в усіх без виключення відділах ДРАЦС міста Запоріжжя.