29.11.2018: В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено консультування відвідувачів Інформаційно-консультаційного центру

Сьогодні, фахівці Інформаційно-консультаційного центру Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели консультування населення в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час заходу було роз’яснено:

  • Порядок виконання рішення суду та надано пам’ятки для боржника та стягувача;
  • Особливості отримання податкової знижки на навчання;
  • В рамках кампанії #ЧужихДітейНебуває роз’яснено аспекти виїзду з дитиною за кордон, порядок оформлення аліментів на утримання дитини, їх розмір та відповідальність за несплату.

Додатково, було наголошено на законодавчих новаціях Міністерства юстиції України щодо законопроектів #СтопРейдерство та № 9140, який передбачає створення уповноважених осіб Мін’юсту.

До того ж, спеціалісти відповіли на задані питання з порядку реалізації та захисту прав і свобод у разі їх порушення, надані інформаційні матеріали, буклети, контакти для звернення за допомогою тощо.

 

Місцезнаходження: м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 5, перший поверх (зупинка муніципального транспорту вул. Базарна).

Режим роботи: Понеділок-четвер з 09:00 до 18:00, п’ятниця з 09:00 до 16:45; субота-неділя – вихідні.

Телефон гарячої лінії центру — +38 (050) 286 – 34 – 06.

Додатково, громадяни можуть направляти свої інформаційні запити на електронну адресу: info.gtuy@zp.minjust.gov.ua або звертатися через Skype за адресою облікового запису: ikcgtyu.