30.10.2019: Підписано Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Відкритий світ і Україна»

Ефективна взаємодія органів виконавчої влади з громадськими організаціями є однією з найважливіших умов становлення України як демократичної, правової і соціальної держави. Саме тому, керуючись мотивом посилення соціального партнерства в рамках реалізації всеукраїнського проєкту «Я Маю Право!» 30 жовтня 2019 року між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та громадською організацією «Відкритий світ і Україна» було підписано меморандум про співпрацю.
Укладаючи меморандум сторони погодились на втілення ефективних форм співпраці та проведення комплексу заходів спрямованих на формування високої правової культури у суспільстві та сприянні розвитку правової освіти.
«Проведення спільних правопросвітницьких заходів у рамках реалізації проєкту «Я Маю Право!» сприятиме забезпеченню належного рівня реалізації та захисту прав, інтересів людини та громадянина» – на завершення зазначив Сергій Васильцов, очільник обласної юстиції. Таким чином, укладення меморандуму стало результатом успішної співпраці сторін.
Під час заходу наголошено на актуальних кампаніях проєкту:
→ #ЯмаюПравоНаВиконанняРішенняСуду – розповіли про механізми добровільного виконання рішення суду та його переваги;
→ #ВідповідальнеБатьківство – наголошено на механізмі реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище;
→ #ЧужихДітейНеБуває;
→ #ЯМаюПравоБутиПрисяжним;
→ #ГромадськіРадники;
→ #ЕлектронніСервісиМін`юсту
До відома, також, доведено питання про запровадження електронного документообігу в органах публічної влади України.
Усі бажаючі отримали роздаткові матеріали, зокрема буклети та брошури за напрямками всеукраїнського проєкту «Я МАЮ ПРАВО».