31.10.2018: Функціонування «Open Space» у Запоріжжі

У Запоріжжі 27 вересня 2018 року урочисто було відкрито центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у форматі «єдиного вікна».

Перший в обласному центрі «Open Space» розташувався у приміщенні Запорізького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Створюючи такі офіси, ми відходимо від “кабінетної системи”.

У новому центрі всі послуги доступні для місцевих жителів та гостей міста. Важливо, що у приміщенні центру є автомат електронної черги, зручні дивани, а також невеликий куточок для дітей.

З моменту запуску «Open Space» Запорізьким міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану було прийнято понад 600 заяв громадян на отримання повторно свідоцтв, витягів, на державну реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу, народження, а також на внесення змін до актового запису.

Сучасна система органів державної реєстрації актів цивільного стану весь час удосконалюється, оскільки увібрала в себе результати вітчизняного та зарубіжного досвіду побудови та функціонування певних органів. На сьогодні у відділах державної реєстрації актів цивільного стану працюють висококваліфіковані спеціалісти з вищою юридичною освітою.