ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

«Порядок отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за допомогою онлайн-сервісів Міністерства юстиції України»

 

З прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» від 12.02.2015 № 191-VІІІ Міністерством юстиції України запроваджено онлайн-сервіс з отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі – ЄДР).

Отримати відомості з ЄДР можна в електронній формі не виходячи з дому чи офісу, без відвідання державного реєстратора та банківської установи, наявність електронного цифрового підпису також не потрібна. Достатньо мати у своєму розпорядженні лише комп’ютер, доступ до мережі Інтернет та банківську платіжну картку міжнародних систем Visa/MasterCard. Електронні документи мають таку ж юридичну силу, як і паперові.

Скористатись онлайн-сервісом отримання відомостей з ЄДР можна на сайті Міністерства юстиції України https://minjust.gov.ua/ua.

 

Для отримання відомостей з ЄДР натискаємо на відмітку «Отримання електронної виписки юридичної особи, витягу або довідки та завантаження раніше сформованих документів»

 

Необхідно обрати тип документу та натиснути на кнопку «Наступний»

Обрати критерії пошуку, заповнити необхідні поля запиту та натиснути на кнопку «Наступний»

Для сплати необхідно ввести реквізити платіжної картки та натиснути «Сплатити»

Увага! Документ доступний для завантаження протягом одного року з моменту формування.

Для завантаження документу необхідно ввести номер і дату запиту, які повинні бути завчасно скопійовані або переписані за результатом створення запиту.

Натиснути на кнопку «Завантажити документ»

Завантажуваний файл необхідно зберегти на комп’ютер . Оскільки документ завантажується у архівному стані, на комп’ютері повинна бути встановлена будь-яка програма архіватор (WinZip, WinRar та ін.). Розархівований документ зберігається у форматі .docx та відкривається за допомогою стандартних програмних засобів  Microsoft office – Word та ін.

Повторно документ можна завантажити у будь-який час протягом року з моменту формування

Для пошуку необхідно ввести унікальний ідентифікатор та дату запиту, поставити відмітку у полі «Я не робот» на натиснути на кнопку «Пошук».

Якщо у полі «Я не робот» вам буде запропоновано обрати схожі зображення, як на зразку, необхідно вибрати зображення зі списку лівою кнопкою миші.

Також за допомогою онлайн-сервісу надається можливість безкоштовно переглянути відомості про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які містяться в ЄДР. Для цього на головній сторінці потрібно натиснути на вкладку «Безкоштовний запит».

Необхідно сформувати пошуковий запит за назвою чи ЄДРПОУ для юридичних осіб та ПІБ чи ідентифікаційним кодом для фізичних осіб-підприємців.

Поставити мишею відмітку у полі «Я не робот» та натиснути на кнопку «Ок».

Для отримання більш детальної інформації необхідно натиснути на кнопку «Детальніше».